Орест Сарматський

Держдеп США допоможе Тернопільщині із кіберзахисниками

240920057_4298337500245627_2421437528036336550_n (Copy)

У Тернопільській області розпочався другий відбір на безкоштовне навчання у програмі професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для учасників АТО/ООС «Кіберзахисники».

Як повідомляється, 60 ветеранів та ветеранок, які пройдуть відбір, матимуть змогу отримати професійне навчання з кібербезпеки, а після його закінчення – допомогу з працевлаштуванням у державному та приватному секторах.

- Щоб потрапити до програми конкурсанти мають: заповнити анкету на сайті проєкту, пройти тестування на базові комп’ютерні знання, підготувати мотиваційний лист, - йдеться у повідомленні.

Прийом заявок триває до 24 вересня. Програма «Кіберзахисники» є першою ініціативою CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) з метою допомогти колишнім військовим розпочати успішну кар'єру в сфері кібербезпеки, а також посприяти зміцненню системи захисту цифрової інфраструктури в Україні загалом. Програма розроблена за стратегічної та фінансової підтримки Державного департаменту США, за сприяння Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки та оборони України та Міністерства у справах ветеранів України, та є частиною ініціативи Держдепу США з усунення кіберзагроз в Україні. Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео