![](/uploads/media/6e/8c/6e8ce445d12f1e2bee995b39819e6055_orig_thumb.jpg)
Діти не мерзнутимуть: у дитячих садках Тернополя увімкнули опалення
Як тільки середньодобова температура знизиться, опалення ввімкнуть по всьому місту
![](/uploads/media/59/97/599794yzaf0f2f7e2b92ac9ee9bcd1ed_w960.jpg)
Працівники «Теплокомуненерго» знайшли спосіб як подавати теплоносій в дитячі садочки, не опалюючи поки що багатоквартирні будинки. Тож вже відсьогодні, 26 жовтня, тепло буде в усіх дошкільних закладах Тернополя. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.
Опалення вмикатимуть за графіком подачі гарячої води у квартири. Як тільки середньодобова температура знизиться, опалення ввімкнуть по всьому місту, - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше вже увімкнули опалення у лікувальних закладах міста.
Також, вже 8 громад Тернопільщини розпочали опалювальний період.
Фото з відкритих джерел