![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Для тернопільських пенсіонерів впровадили новітню технологію
![11](/uploads/media/71/57/7157a4293982077eb300e7c0ef4daac2_orig.jpg)
Відтепер пенсіонери зможуть безкоштовного виготовити електронне пенсійне посвідчення.
Це електронне посвідчення додаватиме зручності у якості надання послуг. Щоб отримати певні послуги не потрібно йти тільки туди, де ви подавали документи, відтепер це можна зробити у будь-якому агентському пункті.
Пенсіонери, які отримують виплату через Державний Ощадний банк України мають право на отримання цього електронного документа. Раніше, ще з 2016 року, ним користуються внутрішньо переміщені особи.
Наявність посвідчення нового зразка дозволить розраховуватись за комунальні послуги, інтернет, покупки у магазині, та решта оплата послуг, які відбуваються онлайн.
Для отримання посвідчення потрібно звернутися до Пенсійного фонду та написати відповідну заяву, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.
Після подання документів, вам його виготовлять протягом 30 робочих днів, повідомляє «Байковецька громада».
Фото з відкритих джерел