![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
До джерела на Кременеччину їдуть з усієї Тернопільщини (фоторепортаж)
![82986567_647559915986117_3976346452816297984_n](/uploads/media/7d/51/7d510652817abcfa4d463bf5ea39078d_orig.jpg)
До джерела святої Анни, що у селі Лішня на Кременеччині, сьогодні їдуть паломники з усієї Тернопільщини та з сусідньої Рівненської області. Також туди приходять й місцеві мешканці аби набрати води та пірнути у водойму.
Напередодні вночі біля джерела відбулося Богослужіння.
![83762109_627852734640158_9166881517421461504_n](/uploads/media/b4/3c/b43ce27984f4367a2925d8ee0228d1f7_orig.jpg)
![82288530_458960915055018_4420913518283325440_n](/uploads/media/f5/d1/f5d13248f880a2b7b4fbcc115c3db5c8_orig.jpg)
Це місце відоме тим, що там знаходиться єдиний в Україні храм-пантеон, що присвячений Героям загиблим у російсько-українській війні. А за рахунок високого вмісту крейди вода в джерелі має блакитний колір.
![82474424_172651380609780_6981674170933313536_n](/uploads/media/9b/f7/9bf732493e32f6a99061da31f0708ec6_orig.jpg)
Фото авторки