![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
До одного з духовних центрів Тернопільщини прибули десятки тисяч паломників (фото)
![240615771_4866789720003194_6294214674227540560_n](/uploads/media/06/55/0655297662fd35795a8d4f6b42ec7c30_w1280.jpg)
25 серпня, напередодні престольного свята Свято-Успенської Лаври, на Почаївську гору прибули десятки тисяч віруючих.
![240633076_4866789870003179_274150100799395266_n](/uploads/media/20/ac/20ac4303ec93a1d5e16a6b704625db1f_w960.jpg)
- 25 серпня, напередодні престольного свята Свято-Успенської Лаври, на святу Почаївську гору прибули хресні ходи з різних куточків західної України – багатотисячні з Кам’янця-Подільського та Браїлова, а також з Хмельницького, з Шепетівки, зі Славути та інших міст.
240505520_4866789366669896_2347497498496453098_n
Про це повідомив намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, передає інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
![240590951_4866789520003214_5272453246285132058_n](/uploads/media/c6/8y/c68yza2d06e20abb446f8880e58b4632_w640.jpg)
Владика розповів, що цього року кількість учасників молитовного ходу з Кам’янця-Подільського зросла вдвічі в порівнянні з попереднім роком (2019 р.) – з 20 тисяч до понад 40-ка.
![240646838_4866790113336488_5451539978795695216_n](/uploads/media/07/6f/076fbe810d25f3fb947dc0yze87119eb_w640.jpg)
Як видно з фото, попри загрозу коронавірусу, паломники не дотримуються соціальної дистанції та маскового режиму.
![240651091_4866789746669858_4160504592701835364_n](/uploads/media/9e/fe/9efe81056f8aaf733665a6659f7ed4a6_w640.jpg)
Нагадаємо, цей традиційний хресний хід проходить щорічно і був започаткований ще у 1832 році. Під час нього паломники за сім днів долають понад 250 кілометрів.
![240682788_4866789333336566_5085665492821853980_n](/uploads/media/46/13/461302cf68e6289fd62c040ce117ed2d_w320.jpg)