![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
Додому з полону повернуся ще один Герой з Тернопільщини (фото)
Щирі вітання Герою
![](/uploads/media/06/9e/069e6dd092d099c6d54fe9d1af69283b_w1600.jpg)
На Зборівщині зустріли з полону військового з села Кудобинці Володимира Боднара. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповіла місцева мешканка Тетяна Зубрик.
Дорогий Володимире! Нарешті на другу річницю повномасштабної війни ти повернувся з полону до рідного дому. Нам важко уявити, що тобі довелося пережити за всі ці місяці... який біль, страх і втому ти відчував. Але знову і знову сьогодні хочемо подякувати тобі за те, що ціною власного життя і здоров'я ти пішов боронив нашу країну, - йдеться у повідомленні жителів села Кудобинці. - Ти — герой нашого часу, який надихає нас на боротьбу й ми намагаємося зі свого боку допомогти військовим, чим можемо. Твоя відвага і самопожертва відображають найкращі традиції воїнів України. Бажаємо, щоб жахіття війни закінчилися якнайшвидше і кожен із наших захисників повернувся з фронтових окопів до свого рідного дому!
Читайте також: Медик-доброволець з Тернополя пів року рятував життя на звільненій Херсонщині (фото)
Фото зі сторінки Тетяни Зубрик у фейсбуці