Юля Вітюк

Допомогли і підтримали: у Саранчуках потребуючим вручили великодні дарунки (відео)

IMG_2795

Вже традиційно, напередодні Великодня керівництво компанії «Агропродсервіс» та представники команди Івана Чайківського «За майбутнє» відвідують із подарунками підопічних геріатрично-реабілітаційних центрів соціального обслуговування.

- Сьогодні ми відвідали Саранчуківський геріатричний центр, щоб поділитися передвеликоднім настроєм, частинкою тепла з тими людьми, які тут проживають. Вони потребують нашої уваги, допомоги і ми зробили свій малесенький, але надіюсь, цінний внесок у їхній передвеликодній настрій,- розповідає Наталя Онишків, депутатка Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»). 

IMG_2794
IMG_2794

- В переддень свята Христового Воскресіння ми даруємо одиноким, престарілим, хворим свою увагу, для того, щоб зігріти їх трішки, щоб покращити їхнє життя психологічно і даруємо їм паски, які посвятив отець,- говорить Микола Погайдак, керівник відділення «Урмань» ПАП «Агропродсервіс»

IMG_2792
IMG_2792

У Саранчуківському стаціонарному геріатричному відділені проживає 18 підопічних, яких обслуговують 10 працівників закладу.

- Є великою необхідністю, щоб люди, які мають фінансову можливість, не забували про таких людей. Адже у такий світлий день кожен хоче свята і всі вони є живими людьми з своїми проблемами і без родичів, які могли б цей святковий настрій надати,- ділиться Тетяна Козарін Очоа, заввідділення КУ «ЦНСП» Саранчуківської сільської ради. 

IMG_2793
IMG_2793

У кошиках найнеобхідніше: ковбаси, паска, крупи, цукор та борошно. Організатори благодійної акції вважають,що у Великодній час потрібно не забувати про тих, хто потребує уваги, допомоги та милосердя. 

- Ця соціальна увага у вигляді допомоги, направлена, щоб створити їм святковий настрій в переддень свята Христового Воскресіння. Вважаємо, що це добра традиція, яка єднає покоління, і ми будемо продовжувати її в подальшому,- говорить Володимир Мужевич, юрисконсульт ПАП «Агропродсервіс», громадський активіст.

[embed]https://youtu.be/EJ17rd5Qy2g[/embed]

Відео Павла Лящинський

Вибір читачів за тиждень

Відео