![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Досвідчених суддів престижного конкурсу вразили юні музикантки з Кременця
![відзнака](/uploads/media/60/d1/60d16deb825867dc3df70e52587fc4a1_orig.jpg)
Перемогу у Х Всеукраїнському відкритому конкурсі баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» здобули дві учениці Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського. Захід нещодавно відбувся у місті Дрогобич (Львівська обл.).
Дівчатка вразили суворих та досвідчених суддів, серед яких заслужені артисти та мистецтвознавці. Тереза Квич здобула ІІІ місце (учениця третього класу), Софія Руднік – Диплом з Відзнакою (учениця першого класу) клас викладача Надії Бешлей.
- У конкурсі брали участь юні музиканти з Литви, Латвії, Польщі, Сербії, Білорусії, що свідчить про визнання конкурсу і за межами нашої держави. Конкурс «Візерунки Прикарпаття» присвячений розвитку музичних шкіл, популяризації баянно-акордеонного виконавства України, підтримці молодого покоління виконавців, пошуку нових талантів, – повідомляють на сайті Кременецької міської ради.
відзнака1
Фото Кременецької міської ради