Дві знакові гри для футбольних клубів

Тернопільська «Нива» отримала вчора заслужену перемогу в матчі Першої ліги 5 туру проти чернігівської «Десни» -  2:0. Гра проходила на тернопільському полі.

Обидва м’ячі у ворота суперників надіслав Ярослав Захаревич. Перший гол він забив на 48 хвилині прицільним ударом у “дев’ятку”, а на 82 хвилині – з пенальті. Це перша перемога «Ниви» в цьому сезоні.

А ФК «Тернопіль» привіз із Кіровограда наймасштабнішу у своїй історії поразку: 6-0. Суперники муніципалів, гравці кіровоградської «Зірки», забили у другому таймі аж 5 голів. Жодна контратака тернополян не увінчалася успіхом.

Тепер ФК «Тернопіль» просто зобов’язаний достойно відіграти матч проти маріупольського «Іллічівця», який відбудеться 30 серпня. Вболівальники не пробачать їм другу поразку підряд. Не допоможуть і відмовки про ослабленість команди, тяжку дорогу і перебір карток, що спричинив неочікувані зміни в складі.