Віра Олександрович

Двох важкохворих дітей цієї ночі привезли у Тернопіль з Київщини

У тернопільських лікарнях сьогодні, 14 березня, перебували близько 40 пацієнтів із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради. Там запевнили, що всі наші лікарні працюють у звичному режимі, безперервно та у повному обсязі надається медична допомога різним пацієнтам. Забезпечення ліками закладів охорони здоров’я становить 100%.

У КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», яке є резервним для надання медичної допомоги пораненим військовим, наразі перебувають 18 пацієнтів з числа ВРО, - йдеться у повідомленні. - У цілодобовому режимі працює травматологічний пункт, сеанси гемодіалізу нефрологічним хворим проводять за графіком. Є достатні запаси медикаментів, медичних виробів, розхідних матеріалів, інфузійних розчинів.

Зауважимо, номер телефону «гарячої лінії» цієї лікарні – 098-441-59-81.

У КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» зараз – 8 переселенців, - додають у мерії. - У КНП «Тернопільська міська дитяча клінічна лікарня» - 12 пацієнтів.

До слова, двоє з них - паліативно важкі, які поступили цієї ночі з Київщини. Раніше четверо дітей у важкому стані пройшли реанімацію, їм вчасно надали фахову медичну допомогу, наразі їх перевели на стаціонарне лікування.

За Указом президента від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Центри масової вакцинації населення у Тернополі не працюють, - зауважують медики. - Проте усі охочі можуть звернутися в амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Натомість отримати невідкладну медичну допомогу можна, зателефонувавши на лінію 103 або звернувшись у приймальне відділення міських лікарень Тернополя. Додамо, стоматологічну допомогу також надають за потреби усім.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео