![світло](/uploads/media/03/a4/03a4f96bcaf70518bac11322af45c9fc_orig_thumb.jpg)
Двох воїнів з Тернопільщини посмертно відзначили державними нагородами
Державні нагороди від президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного вручили дружинам загиблих Героїв
![](/uploads/media/b8/21/b82168830f66f808a084a8e15d40d888_w1920.jpg)
Двох воїнів із Чортківської громади, котрі, відстоюючи українську незалежність, загинули у боротьбі з московськими окупантами, відзначили державними нагородами. Йдеться про уродженця села Скородинці, який протягом останніх років проживав у Джуринській Слобідці Марущака Сергія та жителя селі Біла Філіповича Дмитра.
Про це повідомили у пресслужбі Чортківської міської ради.
Вчора, 17 березня, вручили державні нагороди від президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного дружинам загиблих Героїв.
![](/uploads/media/a6/dc/a6dc88f058fcdf482fc6fb7792469ddd_w1920.jpg)
Відповідно до Указу Президента України від 1 липня 2022 р. № 462/2022 нагороджено солдата Марущака Сергія Петровича Орденом «За мужність» III ст. (посмертно). Нагороду вручено дружині Олені Ярославівні Марущак.
Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 28 жовтня 2022 р. №1522 нагороджено солдата Філіповича Дмитра Вікторовича Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест» (посмертно). Нагороду вручено дружині Марії Володимирівні Філіпович.
Нагадаємо, Героя з Тернопільщини Дмитра Головка посмертно відзначили державною нагородою.
Фото Чортківської міської ради