![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
Двоє з Тернопільщини вже в Африці
![гімназіада 2018](/uploads/media/77/9a/779a25d3eaae3ac29fd2b6fa89eea24b_orig.jpg)
У місті Марракеш (Королівство Марокко) розпочалася Всесвітня літня Гімназіада 2018 року.
Україну в Марокко представлятимуть 122 школяра-спортсмена (14-17 років) з 22 областей України, повідомляє сайт Тернопільського обласного управління освіти і науки.
Вони боротимуться у 17 видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквандо, теніс, боротьба вільна, боротьба греко-римська.
В складі збірної команди виборювати нагороди всесвітнього учнівського форуму будуть школярі Тернопільщини Анастасія Бачинська (гімнастика спортивна) та Юрій Вовк (боротьба вільна).