![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_orig_thumb.jpg)
Дитяча записка в одному з храмів Кременця розчулила парафіян (фотофакт)
![86299202_1792119780924134_8505150301194420224_n](/uploads/media/6b/94/6b94195027fd01a7f7dc351297d6c5c3_orig.jpg)
Дитяча записка «За здоров’я», котру у соборі Преображення Господнього залишив хтось з наймолодших парафіян, неймовірно розчулила кременчан. Це саме той випадок, коли діток виховують правильно – у любові до Бога та ближнього.
- У непростий на роздуми нинішній вечір дуже розчулило повідомлення у групі Собору Преображення Господнього у вайбері від отця Володимира Буграка. «Хочу поділитися з вами своєю духовною радістю! Ось які діточки, найщирішою своєю молитвою, випрошують у Бога здоров'я для своїх родин! Такі записки ми, священики, часто читаємо перед престолом Господнім у нашому соборі. Хай Бог благословить усіх діточок, завдяки їх чистому серцю ми отримуємо милості від Христа!», – йдеться у дописі священника, яким поділилася Зоя Карп`юк.
Собор Преображення є одним із найпрогресивніших у Кременці храмів. Там обладнана ігрова кімната, аби дітки не відволікали батьків від служби та змалечку звикали бувати у церкві. Також у соборі є «соціальна свічка» та «черговий священник».
Фото Зої Карп`юк