![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Фахівці досліджують воду на найпопулярніших пляжах міста
![4 (1)](/uploads/media/c5/51/c55120f96bc779985615897f46208081_orig.jpg)
У Тернополі фахівці досліджують воду із водойм на офіційних пляжах міста.
З початком купального сезону на пляжах Тернополя відпочиває чимало жителів. Саме тому фахівці Управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області відібрали зразки води для проведення подальших лабораторних досліджень, аби з’ясувати, чи безпечна вона для людей.
Зразки взяли на пляжах «Дальній», «Циганка» та у відкритому басейні «Нептун» (у місті більш відомий під назвою «Моржатник»), що у парку Топільче. Склад води дослідять за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками. Результати повідомлять наступного тижня.
Фото з допису