![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Тернополяни просять виокремити проекти шкіл та лікарень у Громадському бюджеті
![sharing-768x403](/uploads/media/ef/de/efde57f7335cd012518c63a60d7371c0_w640.jpg)
Тернополяни пропонують переглянути умови участі в Громадському бюджеті. Адже змагання на рівні великих закладів та малих ініціативних груп зводить шанси виграшу останніх до мінімуму, стверджують ініціатори петиції із вимогою виокремити проєкти освітніх та медичних закладів в окремий розділ Громадського бюджету.
- Останніми роками в Тернополі з конкурсом проєктів склалась дивна ситуація, - пише Ірина Яремчук. - Як може 2-3 активних жителі змагатись із цілим трудовим колективом, тисячею учнів та їх батьками? І це проблема не закладів і не активістів, а місцевої влади, яка повинна створити справедливі умови Бюджету участі. Разом з Юлією Хлоповою ми пропонуємо виокремити проєкти освітніх та медичних закладів в окремий розділ Громадського Бюджету. В багатьох містах України діє така практика. Як результат - між собою змагаються рівні. І кожен проєкт має реальний шанс перемогти! Великі зміни починаються з маленьких кроків. Тому запрошуємо підписати та поширити петицію.
Фото з відкритих джерел