![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Генеральний директор однієї з компаній Тернопільщини став «Людиною року» (відео)
![MRT_7233-42020](/uploads/media/72/03/7203d92f5e4366945568e6832ca1a015_w640.jpg)
Генеральний директор компанії ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран отримав звання «Людина року».
На 25-й ювілейній церемонії він став володарем спеціальної премії «За вагомий внесок в розвиток агровиробництва та впровадження інноваційних технологій».
- Я щиро вдячний організаторам за високу оцінку нашої хліборобської праці. Сьогодні я хотів би подякувати своїй родині, нашим партнерам та багатотисячному колективу «Агропродсервісу», який сьогодні розвивається, творить інновації та йде вперед, - сказав на церемонії вручення нагороди Андрій Баран.
Із високою нагородою й гідним визнанням компанія «Агропродсервіс» одразу ж привітала свого керівника на сторінці в фейсбуці.
- Отримуючи титул «Людина року», Генеральний директор нашої компанії Андрій Степанович Баран точно не один стояв на сцені. Поруч з ним уявно були присутні його родина, яка завжди з розумінням ставиться до його праці і вже третім поколінням формує династію українських хліборобів. Поруч з ним десятки тисяч тих, хто працює на землі, вирощує хліб і до хліба, дбає про продовольчу безпеку нашої держави. З ним партнери, колектив, люди, з якими пліч-о-пліч вони приймають виклики та рухаються вперед. Ця нагорода – це визнання праці хлібороба-годувальника.
Нагадаємо, загальнонаціональна премія «Людина року» передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Заснована в 1995 році.
Фото та відео з відкритих джерел