![](/uploads/media/2f/a0/2fa0bfc9e371a830ee6fe585d24c94f5_orig_thumb.jpg)
Громада Тернопільщини поділилася досвідом із колегами з інших областей (відео)
Великоберезовицька громада має перспективи для розвитку і процвітання, переконані гості з Хмельниччини та Чернівеччини
![](/uploads/media/b6/12/b61229a13229ae782f25654b9c3ed3e2_w3520.jpg)
Великоберезовицьку громаду відвідали представники Хмельницької та Чернівецької областей. Гості поспілкувалися з колегами та оглянули місцеві підприємства. А також скуштували настасівських пампухів, відвідали етнографічний музей, церкву й загадали бажання разом зі святим Миколаєм.
Детальніше - на відео:
Фото Ярослава Стареправо, Відео Романа Луциківа