![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина: тротуари на дорозі біля села Острів можуть облаштувати вже у 2022 році (документи)
![Карта](/uploads/media/61/c6/61c620da29187a0c9b66e67c6b05a5a4_w320.jpg)
Гроші на облаштування тротуарів і технічних засобів для регулювання дорожнього руху і освітлення на дорозі біля села Острів і в селищі Велика Березовиця обіцяють знайти у бюджеті краю на 2022 рік.
Причому докластися до реалізації проєкту мусить Великоберезовицька територіальна громада. Про це сьогодні, 29 листопада, повідомила Наталія Марків – депутатка обласної ради. Нагадаємо, її донька Вікторія отримала травми під час ДТП, що сталося на Тернопільщині 2 листопада. Життю дитини більше нічого не загрожує, однак дівчинка досі перебуває у стресі. На думку матері, школярка постраждала на дорозі не лише тому, що за кермом був п’яний водій, а й через те, що там немає нічого, що захищало б пішоходів. Саме тому Наталія Марків почала добиватися встановлення тротуарів і освітлення.
![Допис](/uploads/media/ea/71/ea710ef9775ee54644d2b8638ce03816_w320.jpg)
У дописі, зокрема, йдеться (цитуємо): «…Маю надію, що гроші на облаштування тротуарів, технічних засобів для регулювання дорожнього руху та освітлення на дорозі Велика Березовиця-Буцнів-Хатки-Мишковичі у 2022 році будуть виділені, а забезпечення безпеки проживання людей у Великоберезовицькій громаді завжди буде на особливому контролі її керівництва!».
![Звернення1](/uploads/media/c9/7e/c97e0fd6a904d9683513f9cdd14360a4_w1280.jpg)
![Звернення2](/uploads/media/99/a1/99a1d59753bf8fcb53fe7d1287757033_w960.jpg)
Зауважимо, свою заяву з цього приводу жінка зробила на сесії обласної ради ще 10 листопада. Тепер вона оприлюднила на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» відповіді, які отримала від керівництва обласних рад і адміністрації, а також очільника Великоберезовицької громади.
![Відповідь1](/uploads/media/76/70/7670070d2fcb86c873ed295d6c791a28_w960.jpg)
Як видно із відповіді заступника голови ОДА Ігоря Гайдука, в обласній держадміністрації цілком готові передбачити частину суми в казні Тернопілля, але – за умови співфінансування із громадою.
![Відповідь2](/uploads/media/23/ce/23cebcce98b5e92483f37b22e3bd91bb_w960.jpg)
В обласній раді обмежилися тим, що передали прохання жінки в апарат ОДА. Мовляв, це вони мають знайти кошти при плануванні бюджету на 2022 р.
![Відповідь3](/uploads/media/62/a2/62a2a3e2ba9874d20d5f725efb02a76e_w960.jpg)
Голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко, у свою чергу, запевнив, що вони цьогоріч зверталися до управління капітального будівництва ОДА із проханням про облаштування освітлення і тротуарів у селі Острів та селищі Велика Березовиця. Поки що схвальної відповіді не отримали, але готові до співфінансування проєкту.
Фото із відкритих джерел і зі сторінки Наталія Марків