Тамара Коблик

Громадянин росії успадкував на Тернопільщині два гектари землі

Прокурори у суді вимагають конфіскувати землі

Прокурори Кременецької окружної прокуратури у суді вимагають конфіскувати землі у громадянина РФ вартістю понад 300 тис. грн. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Кременецька окружна прокуратура звернулася до Збаразького районного суду із позовом в інтересах держави про примусове припинення власності, шляхом конфіскації, 3 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 2 га вартістю понад 300 тис. грн, які належать громадянину держави-агресора.

Прокурори встановили, що громадянин РФ, успадкувавши земельні ділянки на території Вишнівецької ТГ, не відчужив їх упродовж року з часу набуття права власності, порушивши вимоги Земельного кодексу України.

Такі дії є підставою для примусового припинення права власності на земельні ділянки.

Збаразький районний суд відкрив провадження за позовом прокуратури.

Довідково: органами обласної прокуратури в поточному році до суду пред'явлено 9 позовів про конфіскацію громадян росії та білорусі 26 земельних ділянок загальною площею 26,45 га вартістю понад 1 млн грн.

Судами розглянуто та задоволено 4 позови про конфіскацію 9 земельних ділянок загальною площею понад 7,44 га. У провадженні судів перебуває 5 позовів стосовно 17 земельних ділянок площею понад 19 га.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео