![](/uploads/media/f1/93/f193f1799bf1b041a8fdef688yz412c3_orig_thumb.jpg)
Хотів купити зарядну станцію: житель Тернопільщини втратив кошти через інтернет-шахраїв
Чоловік повівся на ціну нижчу, ніж на інших сайтах, і вирішив придбати техніку
![](/uploads/media/c8/a7/c8a77832f2121b2bfe8a79be30f52e3a_w960.jpg)
На гачок афериста потрапив житель села Острів, який скористався послугами одного із сайтів, шукаючи портативну зарядну станцію, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Чоловік повівся на ціну нижчу, ніж на інших сайтах, і вирішив придбати техніку. Спілкувався про покупку через чат-бот. Основна умова покупки – відправлення товару лише після повної оплати.
Потерпілий ще 24 вересня перерахував на карку 9232 гривні, але товару дотепер так і не отримав. Із заявою він звернувся до поліції. Триває слідство.
Портативні зарядні станції, генератори, павербанки та інші технічні засоби, які можуть стати у пригоді під час вимкнення електроенергії, почали мати попит як серед продавців, так і покупців. Правоохоронці просять бути уважними й розраховуватися за покупки лише після їх отримання, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел