![](/uploads/media/a3/86/a3860391755b597ca7acbb4ca8716f39_orig_thumb.jpg)
Хтось у Кременці вперто бореться з «чистотою» (фото)
![сміття крем3](/uploads/media/63/14/6314987274b91468ca41b17e52c77417_orig.jpg)
Тим часом, як одні кременчани збираються на спільні прибирання у місті та околицях, інші – вперто борються з чистотою і воліють жити та відпочивати в свинарнику.
- Схоже, не всім кременчанам до вподоби чистий ліс біля стадіону ліцею ім. Нестора Літописця, фото з місць, де в минулу суботу ліс прибрали. Давайте любити своє місто і себе більше! – пише активна учасниця громадських толок Olena Shavlovska.
![сміття крем](/uploads/media/90/6d/906df359d61039ea23fd1ceed7ec02d8_orig.jpg)
![сміття крем2](/uploads/media/c3/23/c323fd6a34c0053e2193ec2f8d8983ef_orig.jpg)
Аби хоч якось мотивувати тих, хто, відпочиваючи на природі, не прибирає за собою, активісти планують повісити на деревах плакати.
![сміття крем1](/uploads/media/7b/12/7b129e426806927e8ce9a4af267faa8d_orig.jpg)
Нагадаємо, що вночі цими вихідними невідомі спалили у Кременці кілька сміттєвих контейнерів.
Фото Olena Shavlovska