![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
23 січня на Тернопільщині запроваджують аварійні графіки відключення світла
У обленерго закликають споживачів економити електроенергію, не користуватися одночасно енергомісткими електроприладами та не вмикати їх без нагальної потреби
![](/uploads/media/73/54/73542a0bddab72a31da93a46e5bae5d6_w960.jpg)
Виходячи із доведених лімітів споживання електричної енергії та у зв'язку зі збільшенням споживання в Тернопільській області, «Тернопільобленерго» сьогодні, 23 січня, з 10:09 ввело в дію додатково графіки аварійного вимкнення світла. Про це повідомили у пресслужбі «Тернопільобленерго».
На разі на Тернопільщині одночасно діють графіки стабілізаційного та аварійного вимкнення електроенергії. Це означає, що поки що енергетики не можуть повідомити споживачам точний період, на який вимикають електропостачання.
У «Тернопільобленерго» черговий раз закликають споживачів економити електроенергію, не користуватись одночасно енергомісткими електроприладами та не вмикати їх без нагальної потреби.
Енергетики просять з розумінням віднестись до даної ситуації.
Читайте також: Як вимикатимуть світло на Тернопільщині в період з 23 до 29 січня
Фото з відкритих джерел