
Із полону звільнили ще 160 українських військових (фото)
Усі захисники були в полоні ще з 2022 року

160 військових звільнили з полону 26 червня, повідомляє президент України Володимир Зеленський.
За його словами, всі вони були в полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених– військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних, – каже Зеленський.
Читайте також: Після тривалого полону додому повернувся захисник із Тернопільщини
Фото з допису Володимира Зеленського











