![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині у торгівельній мережі шукають продукт із сильною отрутою повільної дії
![vazhlyvo_1 (Copy)](/uploads/media/93/af/93af0e85b818445a15e36677d6d4yzb3_w960.jpg)
Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області інформує про можливу появу у торгівельних закладах кунжуту із шкідливою речовиною – оксидом етилену.
– Неочищене насіння кунжуту експортувалось з Індії через Нідерланди до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Райсіо Україна»», – йдеться у повідомленні.
У відомстві просять негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області про виявлення даного товару в обігу (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, тел. (0352) 52-10-10).
Довідково: Оксид етилену – токсична речовина, яд повільної дії.
Фото з допису