![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі представили команду Івана Чайківського, яка балотуватиметься у міську раду по 4-му округу (фоторепортаж)
![121432580_2619407975036499_4912903642811394550_o](/uploads/media/3e/c8/3ec8475458c24993a83494a5435debff_w960.jpg)
Представлення команди Івана Чайківського «За майбутнє» відбулось і у мікрорайоні БАМ. Там презентували людей, які балотуватимуться до міської, районної та обласної рад по 4-му виборчому окрузі. Кожен із кандидатів назвали основні пріоритети, над якими планують працювати, щоб життя на мікрорайоні ставало кращим та комфортнішим.
- Дуже радію, що нам вдалося за такий короткий період зібрати таку надпотужну команду господарників по кожному виборчому округу, по кожній ОТГ. Я вас всіх закликаю прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і віддати свій голос за господарів, за тих людей, які можуть, вміють і знають, і вже працюють на цій землі, - зазначив Іван Чайківський.
121527813_2619407181703245_6682071132601998558_o
Присутні жителі разом з кандидатами обговорили проблеми, які наявні на території та обдумали шляхи їх вирішення. Про представлення команди на інших мікрорайонах читайте згодом на «Терені».
![121468042_2619407185036578_7165242198571621070_o](/uploads/media/c2/35/c235ff9e662f8bc38eb943f5cb290f42_w960.jpg)
![121527165_2619409331703030_19534838952531179_o](/uploads/media/f9/ba/f9babc6c808bfdb0092c150747d61f6f_w960.jpg)
![121554722_2619407258369904_3023580917787954244_o](/uploads/media/71/ed/71ed077ffd03e1a85fa3350000d19fdf_w960.jpg)
![121577682_2619407355036561_4726820885167735624_o](/uploads/media/d6/25/d6258dc06fac40fb34be34f3dyzbedda_w960.jpg)
![121589071_2619408738369756_970014970224742992_o](/uploads/media/23/80/2380bfdf5cbce8cbb9cd332e3d8537a3_w960.jpg)
![121636058_2619408718369758_5078154693440971700_o](/uploads/media/5f/55/5f559445ab1216cc69eda8bb3981a02b_w960.jpg)
![121628972_2619407891703174_3049092577229365683_o](/uploads/media/a2/95/a2954bb32cefc3e90285300e504226yz_w960.jpg)
![121716586_2619407911703172_2481965609188650224_o](/uploads/media/55/dc/55dcbdb10e5a3695f1de478e8782ee6f_w960.jpg)
Фото з допису