![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Капітан ФК «Зоря» повернувся до тренувань
![33747768_1865533560174261_684673900730122240_n](/uploads/media/1b/02/1b02f35790b42792178a3e3aab8bd40c_orig.jpg)
Після відновлення від травми, повернувся на поле капітан хоростківської «Зорі» Олександр Нетеча. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.
Як йдеться у статті, саме він голом із штрафного з лінії карного майданчика поставив крапку в матчі 5-го туру групи «Б» першої ліги чемпіонату Тернопільської області з ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт». Сам поєдинок завершився впевненою перемогою хоростківчан – 3:0.
Перший гол у зустрічі на рахунку Михайла Побережника, котрий зумів відзначитися вже на третій хвилині. Він у штрафному майданчику виявився найспритнішим після навісної передачі Богдана Городового і від рекошету головою перекинув м'яча через голкіпера лановецької команди Павла Боровика. А на 33-й хвилині Тарас Рикуник із центру поля віддав передачу на Михайла Побережника, той бачучи набігаючого Петра Сокола, пропустив м'яча, вивів Петра віч-на-віч з голкіпером, який шансів воротарю не залишив (2:0). І у третьому голі знову взяв участь Михайло Побережник, котрого захисники зупинили із порушенням правил на лінії карного майданчика. Майстер стандартів Нетеча не схибив, поціливши без шансів для голкіпера у «дев'ять» балів (3:0).
Фото з допису