![](/uploads/media/db/27/db27a710861d1a6790be38667cbbd344_orig_thumb.jpg)
Колядували, щедрували і збирали кошти на дрони: у Тернополі відбулося різдвяне свято (відео)
На благодійну різдвяну імпрезу з’їхалися десятки творчих колективів Тернопільщини
![](/uploads/media/84/06/840619bbb6e2dac10579dfd4f8e0c93a_w1920.jpg)
Колядки, щедрівки, віншування можна було почути на обласному святі зимового фольклору “Нова радість стала”. Театралізована благодійна різдвяна імпреза відбулася 7 січня у ТРЦ “Подоляни”. Мета заходу — збір коштів на придбання FPV-дронів для 33-ї окремої механізованої бригади.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова