![](/uploads/media/50/21/50215f6cf80dcbd3db219646f4daf876_orig_thumb.jpg)
Команда «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» перемогла на Чемпіонаті Тернопільщини з футзалу
Вітаємо з перемогою та бажаємо нових перемог та досягнень на майбутніх змаганнях
![](/uploads/media/c7/9b/c79b4b02b4cb121d15dff48bb250bde6_w640.jpg)
Цими днями завершився Чемпіонат Тернопільської області з футзалу серед юнаків. За результатами ігор дві команди «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» стали переможцями та віцечемпіонами Чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2011-2012 р.н. відповідно. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Команда «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» U-13 під керівництвом Івана Рогаля, та підопічні Миколи Когута, команда «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» U-12, здолавши суперників у зональному та півфінальних етапах змагань, зустрілись у фіналі. Матч завершився рахунком 2:1 на користь старших юнаків. U12 стали срібними призерами, показавши злагоджену гру.
Вітаємо обидві команди, бажаємо нових перемог та досягнень на майбутніх змаганнях.
![](/uploads/media/05/yz/05yz12504bd696a2471c8e913e367ba3_w960.jpg)
Фото Тернопільської міської ради