![](/uploads/media/a4/5b/a45bafeb80e45097cab47c2a55ddec69_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відбувся чемпіонат області з футзалу серед осіб з вадами слуху
![272911390_240791221565343_4121146922034987252_n (Copy)](/uploads/media/6e/69/6e697716a60dc9cb169d56f432e32869_w320.jpg)
Чотири команди взяли участь у чемпіонаті області з футзалу серед осіб з вадами слуху. Такі змагання відбулись у Тернополі, на базі спортивного комплексу «Ватра».
Про це інформують у дописі управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.
Участь в урочистому відкритті турніру взяли начальник Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Федорчак та головний суддя змагань Анатолій Назаренко.
- Перше місце та звання переможців здобула команда у складі: Танчик Мирослав, Кілик Іван, Бадло Богдан, Субчак Дмитро, Рудзевич Іван. Срібними призерами турніру стали учасники команди у складі: Долинний Ігор, Фірстов Олексій, Ухман Назар, Шевчук Андрій, Петлюк Олег. Третє місце і відповідно бронзові нагороди здобули Мазурчук Максим, Дрозд Костя, Возняк Ігор, Древа Андрій, Кулик Дмитро, - йдеться у повідомленні.
Команди були нагороджені грамотами та медалями.
Фото з допису