![](/uploads/media/08/16/08167eab1d17889f86f3d006eb4484a9_orig_thumb.jpg)
Кращим тернопільським спортсменам виплачуватимуть грошову винагороду
![42535](/uploads/media/30/2e/302e82f2dea7ceae1cf4a4100378fedf_orig.jpg)
На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради було озвучено і прийнято рішення про призначення стипендії нашим спортсменам, які стали переможцями та призерами чемпіонатів України чи світу.
Розмір грошової винагороди становитиме 1700 гривень щомісяця на кожного спортсмена.
- Відповідно до документу, стипендія призначатиметься персонально талановитим спортсменам, які є переможцями та призерами чемпіонатів, першостей світу, Європи, України та інших змагань з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, сприяють уславленню громади на всеукраїнському і міжнародних рівнях, - йдеться на сайті міськради.
Відбір спортсменів, які отримуватимуть стипендії, здійснить спеціальна комісія.
Фото з відкритих джерел