![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Кременчани поділилися світлинами з «Волинської Голландії» (фото)
![волдинська голландія4](/uploads/media/a2/b0/a2b0f00a6f8ca789337902f8a151f33e_orig.jpg)
Відтепер тернополянам не обов’язково їхати у Нідерланди, аби помилуватися легендарними тюльпановими полями. Нині таке диво є й на Волині. Ще до 4 травня є нагода помилуватися 350-ма видами цих квітів на понад двох гектарах поля у Ковельському районі на Волині. Там триває другий фестиваль «Волинська Голландія», що на 36-му кілометрі траси Луцьк–Ковель, неподалік села Свидники.
Побували там і кременчани. Дехто поділився враження та фото у соцмережах.
Ініціатори тюльпанового свята – власник компанії «Лілі-Лайн» Олександр Подзізей і директорка з виробництва господарства Тетяна Пашковська. На фестивалі на гостей чекають тематичні фотозони, сюрприз для панянок та особливих модниць – екслюзивний сорт тюльпанів «Victoria's Secret». Усіх пригощають вина Закарпаття, а також відомі мережі закладів Луцька. На території фестивалю діяють розваги для діток – гончарний круг, садіння квітів, розмальовки та багато іншого. Вартість квитка для дорослих – 40 грн, для дітей – 20 грн. Діти дошкільного віку, діти сироти, а також учасники АТО за наявності посвідчення – безкоштовно!
![волинська голландія3](/uploads/media/0c/fe/0cfe9ae04fc91d84747dba2537a9e436_orig.jpg)
![волинська голландія1](/uploads/media/1b/cd/1bcd167178efc0ffeb690yz33169941d_orig.jpg)
![волинська голландія2](/uploads/media/0d/38/0d38cf2fcb7be6e37f72d23da65d94f2_orig.jpg)
![волинська голландія](/uploads/media/ff/54/ff545efeb7b9e0a4ca2ea949f495ecca_orig.jpg)
Фото Юлії Голуб