![](/uploads/media/1d/a6/1da6ea57dbf9ddd5a62yza54ec939690_orig_thumb.jpg)
Кременчани стали кращими танцюристами (фото)
![56894555_746269965768916_1393994471288340480_n](/uploads/media/61/b0/61b0cbdd3cb7d78db32bff6d3ba28ae1_orig.jpg)
Своєю майстерністю, емоційністю та щирістю вразили журі регіонального конкурсу юні кременецькі артисти. Перемогу у ювілейному, 20-му регіональному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва «Надія-2019» у номінації «Народна хореографія» здобув зразковий аматорський ансамбль танцю «Сонечко» Кременецького районного будинку культури. Участь у конкурсі, що відбувся учора в Теребовлі, взяли навіть танцюристи з Португалії. Проте найвище оцінили саме кременчан.
Керівник колективу Алла Залюбовська, старанно готувала діток до фестивалю. Навіть у вихідні дні юні таланти відточували усі рухи та деталі протягом двох годин. І це дало відповідний результат.
![56837285_746269955768917_3399063841340915712_n](/uploads/media/a6/f7/a6f7eab92fcff280e03bf91bd183a437_orig.jpg)
![56985572_310192003009637_7739724791891886080_n](/uploads/media/d7/5f/d75f16d8f29f0f5fc8a3dc2be456aa7b_orig.jpg)
![56749264_2201257939954916_6420268473003278336_n](/uploads/media/57/8b/578b98337a52yz6b96b732462562de69_orig.jpg)
![57286201_1200693410109146_183017528669241344_n](/uploads/media/86/65/86650d6f78855ee3682b52cbe628675c_orig.jpg)
![57338755_746269835768929_1446667529299689472_n](/uploads/media/76/bf/76bf8abf4e326374430e65026836e56b_orig.jpg)
![56732683_2216712985082330_3664919731393003520_n](/uploads/media/b7/27/b7272691d727d18e322f2931dd228de8_orig.jpg)
Фото Аліни Залюбовської та Ірини Харчунь