![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Кременецька «Палітра» святкує свій ювілей у художньому музеї (фото)
![47213032_354480708644461_2300947184582918144_n](/uploads/media/6a/7f/6a7f78e6f0c0bd2cbce7104450e0ac67_orig.jpg)
Кременеччина може похвалитися досить активним мистецьким життям у цей неспокійний час. У Кременці працюють мистецькі гурти: чоловічий «Гладущик» (засновник Н. Зварунчик), жіночий «Палітра» і студентський «Натхнення» (керівник обидвох Т. Балбус). Цього року жіноча «Палітра» святкує 15-річчя.
Цей мистецький гурт був створений восени 2003 року з ініціативи Тетяни Балбус. Колектив об’єднав викладачів кафедри образотворчого мистецтва Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту, згодом долучилися і випускниці цього вишу.
![47158176_354480435311155_5817583732722237440_o](/uploads/media/40/02/4002aac95a2d22dd6423edec3efa6e31_orig.jpg)
Члени гурту проводять персональні і колективні виставки, беруть участь у фестивалях та пленерах в Україні та за її межами.
До 15-річчя створення «Палітри» у виставковій залі Тернопільського обласного художнього музею відкрили виставку живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва. 12 авторів представили 72 твори, серед яких пейзажі, портрети, натюрморти, абстрактні композиції, вишиті картини і сюжетні ляльки- мотанки.
![47007559_354481101977755_6659737398248734720_n](/uploads/media/11/d3/11d3296cd5abf1f50d47c2316a919d10_orig.jpg)
![47030047_354480995311099_5689030529714749440_n](/uploads/media/c0/d3/c0d39871d25361e406b21022bd8f0625_orig.jpg)
![47165624_354480345311164_8046321994389520384_o](/uploads/media/d9/13/d9132d091f5f66bec77f1f67878f4866_orig.jpg)
Виставкова діяльність у складі гурту вимагає від мисткинь вироблення і дотримання своєї власної неповторної манери. Зіставлення і порівняння з колегами спонукають до вдосконалення творчого підходу, постійної праці і розвитку. Кожна з учасниць ювілейної виставки представила найкращі твори, які разом склали неповторну кременецьку «Палітру», пише Тернопільський обласний художній музей.
![47181770_354480881977777_4656669332632240128_n](/uploads/media/83/2d/832d2fe2ee5df4d4fae3a762dcecdd03_orig.jpg)
![47073230_354480805311118_6194008135561117696_n](/uploads/media/d7/17/d717f3fa0321956de3e12cdbb1fdb0f4_orig.jpg)
![47266852_354480638644468_89140057658621952_n](/uploads/media/yz/7a/yz7a4b5fd726f1fd5eab66d1815b22ef_orig.jpg)
Фото з допису