![](/uploads/media/ae/78/ae78368b8323340794168ca71b3d5158_orig_thumb.jpg)
Курсанти тернопільського коледжу приготували понад 30 страв із картоплі
До слова, у коледж запрошують учнів, які завершують 9 клас
![](/uploads/media/58/2a/582a2514632e7c69107af7a16400ae2e_w960.jpg)
Під час тижня предмета зі спеціальності «Кухар» курсанти Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою приготували страви виключно з картоплі. Про це повідомив начальник коледжу Вадим Ластовицький.
Не знаєте, що приготувати в піст, нема сил на складний рецепт чи, навпаки, є натхнення зробити щось особливе? Як добре, що у нас є картопля. Бо вона виручає завжди, особливо коли під рукою чимало перевірених рецептів. Насправді був вражений різноманіттям та для себе відкрив багато чого нового, каже він.
До слова, у коледж запрошують учнів, які завершують 9 клас.
![](/uploads/media/10/d1/10d17988b3b08a7c1a7bca0e47b5d82b_w640.jpg)
Фото Вадима Ластовицького