![](/uploads/media/73/54/73542a0bddab72a31da93a46e5bae5d6_orig_thumb.jpg)
«Квітка Середньовіччя»: у Тернополі діє іконописна школа (відео)
Для написання ікон використовують спеціальні фарби з додаванням яєчної темпери – саме її застосовували середньовічні живописці
![](/uploads/media/8b/f8/8bf817c53fce7c574783bc04a4d915bd_w1920.jpg)
Іконописна школа “Квітка Середньовіччя” триває при Церкві Успіння Пресвятої Богородиці у Тернополі. Це вже 12-та школа, де учасники можуть опанувати техніки та манери давнього способу іконописання. Проводить заняття художник-графік та іконописець зі Львова Андрій Майовець.
Детальніше – на відео.
Фото, відео Руслана Жирова