![](/uploads/media/63/fa/63fae986d47d8e134d804b200ce026ce_orig_thumb.jpg)
Легендарний командир бригади «АЗОВ» відзначив першого заступника Тернопільської облради
Кожен свідомий українець на своєму місці має працювати на Перемогу, зазначив Володимир Болєщук
![](/uploads/media/ed/4e/ed4eece7f70byz59a460a46ede931e7a_w1280.jpg)
За постійну підтримку, підсилення боєздатності підрозділу, згуртованість на шляху до виборювання незалежності України та відданість Батьківщині і нації, легендарний командир бригади «АЗОВ» Нацгвардії Денис Прокопенко «Редіс» нагородив особливою відзнакою першого заступника голови Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука. Про це повідомляють у пресслужбі облради.
Відзнаку вручив командир одного з батальйонів 12 бригади НГУ «АЗОВ» Богдан «Пугач»,
Нагадаємо, що у січні 2024 року з ініціативи Володимира Болєщука працівниками Тернопільської обласної ради було передано 25 FPV-дронів на потреби 1 батальйону 12 бригади спеціального призначення НГУ «АЗОВ». Їх придбали за зекономлені обласною радою кошти.
Кожен сьогодні розуміє потребу підтримки Збройних сил України, підтримки наших Сил оборони, тому що це – найважливіше. Тож кожен свідомий українець на своєму місці має працювати на Перемогу, – зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.
Фото Тернопільської облради