![](/uploads/media/55/fc/55fc685a2084a56e50902f2fb0645047_orig_thumb.jpg)
Лікар із Тернопільщини став переможцем Чемпіонату світу з футболу
Найважчим видався фінальний матч проти збірної Колумбії
![](/uploads/media/7f/b2/7fb261b07dd6dc2920615f63d5062a09_w960.jpg)
27 Чемпіонат світу з футболу серед лікарів та Міжнародний симпозіум з медицини проводили 1 - 8 липня в австрійському Відні, повідомляють на сторінці Чортківської міської ради.
Серед понад 1000 лікарів, 46 команд з 5 континентів було проведено 3 футбольних Кубків Світу – Morell Cup (змагання серед лікарів старше 25 років – 23 команди), Vogel Cup (змагання серед лікарів 45+ – 19 команд) та новий турнір – Carlito Cup (змагання серед лікарів 60+).
На турнірі Vogel Cup у складі нашої збірної виступав лікар-хірург Чортківської центральної міської лікарні Юрій Ковальчук. Спершу Юрій разом із партнерами стали переможцями групового етапу, у чвертьфіналі розтрощили колег із Канади із рахунком 9:0, у півфіналі - розгромили Бразилію 4:0.
Найважчим видався фінальний матч проти збірної Колумбії. Основний час завершився нічийним результатом 0:0, і лише у серії пенальті українські лікарі-футболісти були точнішими - 3:2 на нашу користь.
Читайте також: Спортсменка з Тернопільщини виборола дві медалі на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
Фото Чортківської міської ради