![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Лікар з Італії передав гуманітарний вантаж до тернопільського університету
Чоловік купує все за свій кошт і передає до волонтерського центру університету
![](/uploads/media/09/66/096689yz541e42c36df69b81456c6a9a_w640.jpg)
Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського отримав гуманітарний вантаж з Італії. Про це повідомила речниця університету Яніна Чайківська.
Лікар Карло Педріна надіслав 250 кг ліків, 20 кг засобів медичного призначення і 147,6 кг дитячого харчування.
У перший місяць початку широкомасштабного вторгнення італійський лікар передав 98 ящиків засобів медичного призначення, зокрема дуже важливі для військових госпіталів хірургічні засоби та інше. У другому вантажі від Карло Педріна було 65 кг лікарських засобів і 45 кг засобів медичного призначення. Третя передача складалася зі 100 кг ліків, 50 кг засобів медичного призначення і 115,8 кг дитячого харчування.
Чоловік купує все за свій кошт і передає до волонтерського центру медуніверситету.
Фото Миколи Василечка.