Ростислав Фук

У Тернополі покажуть музично-театралізовану виставу «Пасхальна кантата»

Вхід на концерт безкоштовний

1 квітня у Палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса відбудеться показ музично-театралізованої вистави «Пасхальна кантата», яка проводиться Благодійною організацією «Благодійний фонд «Мрія» у співпраці з Громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне спілкування». Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Початок заходу о 18:00 год.

«Пасхальна кантата» - музично-театралізована вистава, яка відображає справжній зміст свята Воскресіння Господнього та обʼєднує навколо своїх традицій усю родину. У цей непростий час для України, пориньте у неймовірну, але реальну історію торжества життя над смертю, і сповніться вірою у світле майбутнє, – йдеться в повідомленні.

Оскільки тур є благодійним, тому вхід на концерт безкоштовний. Переглянути виставу можуть жителі Тернополя, сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, люди похилого віку, учасники бойових дій та їх родини, внутрішньо переміщені особи та всі охочі.

Усім, хто бажає долучитися до перегляду вистави, необхідно зареєструватися за номером 0983730522, або за вказаним на афіші QR-кодом.

Триватиме всеукраїнський благодійний тур до 14 травня 2024 року. Загалом він охопить 20 міст України.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео