![](/uploads/media/36/4c/364c7c05fd52373917b4933b6c36a81a_orig_thumb.jpg)
Ляльки-мотанки та писанки з Тернопільщини здивували Закарпаття
![1519136378_2u8a7357 (Copy)](/uploads/media/40/ac/40ac15b5e28c6705630043c3c63c1a76_orig.jpg)
Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» відбувся у Мукачеві.
На Закарпатті вже одинадцятий рік поспіль проводять Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки». Цьогоріч він зібрав понад 500 учасників з усіх куточків України, які змагалися у різних номінаціях, повідомляє сайт Тернопільського обласного управління освіти і науки.
![1519136510_2u8a7640 (Copy)](/uploads/media/5d/06/5d0625716504be4571ee6844eae1c647_orig.jpg)
Тернопільщину презентували гуртківці позашкільного навчального закладу «Скала-Подільський дитячий парк». Вихованці закладу показали свої вміння з писанкарства та виготовлення ляльки-мотанки у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла», здобувши дипломи за ІІ місце. Переможцями стали Владислав Москалюк, демонструючи власні ляльки-мотанки, та Єлизавета Піддубрівна з композицією «Писанкове диво».