Дарія Шевченко

«Маємо робити все, що можемо»: історія двох студенток з Тернополя, які стали волонтерками (відео)

Дівчата зізнаються, що спершу дуже переживали через війну, а потім зрозуміли, що треба робити все можливе для перемоги

Анастасія Зелінська та Соломія Нечай – студентки тернопільських навчальних закладів. З початку війни дівчата стали активними волонтерками Координаційного штабу підтримки оборони України та допомагають пакувати продуктові набори для військових та мирних жителів на Сході.

Спочатку, зізнаються, дуже переживали від розуміння того, що в країну прийшла війна. Але потім зрозуміли, що потрібно на своєму місці робити все для такої бажаної перемоги.

Анастасія Зелінська

У перші дні війни переживала стрес, сиділа вдома і з жахом читала новини. Перед початком вторгнення росії в Україну мені приходили погані сни - ніби щось відчувала. Щоб відволіктися, спершу я ходила плести сітки. Коли ж прийшла допомагати в штаб, відчула величезну підтримку людей, стало легше. Наші краяни, а також переселенці об'єдналися, трудяться, не покладаючи рук. Усім серцем вболіваю за Україну. Вірю, що ми переможемо, бо ми захищаємо рідну землю, бо ми заслужили на це своєю відданістю, - ділиться Анастасія Зелінська.

Соломія Нечай – родом з Байківців. Каже, що до роботи штабу долучається і багато її односельчан.

Соломія Нечай

 

Із Байківців приїжджає багато моїх односельців, які долучаються до роботи в координаційному штабі. Я тут - зі своєю мамою. Допомагаємо фасувати продукти для українців, які зараз залишилися без їжі в гарячих точках нашої країни. Крупа, олія, цукор, макарони, печиво, тушківка - цим можна прохарчуватися кілька днів у тих складних умовах. У нас наразі спокійно, тому маємо робити все, що можемо, для підтримки інших. Волонтерська праця відволікає від важких думок, - впевнена Соломія. 

 

 

Якщо ви теж хочете долучитися до волонтерської праці, телефонуйте до нашого штабу за номерами: 

+ 380676785913
+ 380952683229.

Фото з дописів

Вибір читачів за тиждень

Відео