Дарія Шевченко

«На стадіон нашого ліцею впала ракета»: історія педагогині з Київщини, яка волонтерить у Тернополі (відео)

Із перших днів війни Тернопільщина приймає переселенців з різних куточків України.

Таміла Запотічна – одна з них. Жінка – директорка ліцею в селі Пашківка Бучанського району, що на Київщині, де тривають бойові дії. Коли почалася війна, педагогиня переїхала до Тернополя.

Нині Таміла Григорівна допомагає волонтерам у Координаційному штабі підтримки оборони України робити продуктові набори для захисників та людей, що постраждали внаслідок обстрілів російських окупантів. 

Із перших днів війни частина мешканців нашого села змушені були евакуюватися у більш безпечні місця. На стадіон біля ліцею впала російська ракета, осколки потрапили в фасад будівлі. Поруч пошкоджено вісім житлових будинків. У нашому ліцеї все було новеньке - тільки завершили капітальний ремонт, дуже шкода, що окупанти знищують інфраструктуру, - ділиться Таміла Запотічна.

Таміла не сиділа склавши руки жодного дня: спочатку плела маскувальні сітки, а зараз - волонтерить на складі Координаційного штабу.

Щоб не ризикувати, довелося покинути Пашківку. Приїхала я до батьків у Тернопіль. У перші дні плела сітки, тепер допомагаю в координаційному штабі. Сюди приходить і моя подруга. Фасуємо продукти для військових і мешканців, які зараз під обстрілами. Наші захисники обороняють рідну землю, а ми маємо кожен внести свою лепту для їх підтримки. Війна, яку розпочала росія проти України, - це трагедія. Вбивають дітей, жінок, стареньких. Неможливо стримати сліз. Але треба боротися. Вірю в нашу перемогу, бо українці - сильна волелюбна нація», - розповіла Таміла.

Якщо ви теж хочете долучитися до волонтерської праці у Координаційному штабі підтримки оборони України, телефонуйте за номерами: 

+ 380676785913

+ 380952683229 

Фото, відео з соцмережі Фейсбук 

Вибір читачів за тиждень

Відео