![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Малював навіть в окопах на фронті: історія іконописця з Тернополя (відео)
Митець працює над серією “Ікони, обпалені війною”, а виручені з продажу робіт кошти віддає на потреби захисників
![](/uploads/media/f0/d6/f0d628c9e0b0c5fd8a209aabac388043_w5440.jpg)
Гільзи та ящики від боєприпасів розмальовує тернопільський іконописець Володимир Шерстій. Кошти, виручені з продажу таких незвичайних ікон, віддає на потреби захисників. Загалом чоловік займається іконописом все життя. Виставку його картин днями можна було побачити в Українському домі “Перемога” у Тернополі.
Із 2014 року Володимир Шерстій займався волонтерством. А з початком повномасштабного вторгнення вирішив піти на фронт, оскільки відчував, що це його обов’язок.
Детальніше - на відео.
Фото, відео: Руслана Жирова