![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Мандрівки Тернопільщиною Зморшки часу (фото)
![DSC_3911](/uploads/media/f2/22/f222e51b112c0ccc06f324dacbef7a02_w960.jpg)
У вірші “Віддаль” Юрія Завадського є, зокрема, такі слова:
І зморшка-простір, і зморшка-пробач,
і зморшка-вчитель, і зморшка-скрипка,
і зморшка-чат, і зморшка-холод,
і зморшка-віддаль, і зморшка- гривня,
і зморшка-словник, і зморшка-вмирання.
Коли дивишся на старі двері, та й зрештою, не тільки двері, то бачиш ті самі зморшки. Зморшки, що розповідають про минуле. Ось тільки б розшифрувати всі ці послання. Встигнути розшифрувати, доки вони зникнуть.
А поки всі ці двері можна побачити у Бережанах і таки спробувати наблизитися, аби бачити у них не просто дерев’яний масив, утилітарні деталі, а весь цей огром досвідів.
![DSC_3854](/uploads/media/0a/48/0a487f49cca617056f93981d446dbc90_w640.jpg)
![DSC_3919](/uploads/media/bc/68/bc68de4dd909c534565824f3fb7d5556_w960.jpg)
![DSC_3832](/uploads/media/73/20/7320fd4acb3a895fb9b5c1eff8ba7d41_w640.jpg)
Анна ЗОЛОТНЮК
Фото авторки