![](/uploads/media/19/b3/19b32b8c5755911b730b88dff8120483_orig_thumb.jpg)
Медсестра з Тернопільщини взяла участь у «Сніданку» на «1+1» (фото)
![сніданок](/uploads/media/e3/f5/e3f5fef5354e2da03933048269bf96a5_orig.jpg)
Медична сестра із Бережан Мар’яна Руда стала учасницею ранкового шоу на національному телеканалі «1+1». Дівчина заповнила анкету і зацікавила ведучих своїм питанням. Відтак, вона стала учасницею прямого вранішнього ефіру 21 березня.
![сніданок2](/uploads/media/b0/e3/b0e3ea6ff5e8debf12cc620ab0a5b792_orig.jpg)
- Заповнивши напередодні анкету на офіційному сайті каналу, 21 березня у прямому ефірі програми «Сніданок з «1+1» взяла участь наша колега – сестра медична ЗП-СМ Мар'яна Руда. Поштовхом до відбору її, як учасника, стало запитання експертам, яке, на даний час, турбує усіх: «Що буде з медичною реформою після виборів 31.03.2019 року?». Піднімались різні теми, зокрема – медичні. Мар'яна успішно справилася з поставленими їй завданнями, – повідомляють у Бережанському центрі первинної медичної допомоги.
![сніданок1](/uploads/media/3f/bf/3fbf8057bdd6465b560d16cfb24c732c_orig.jpg)
Учасниця «Сніданку» з Бережан мала також нагоду влаштувати особисту фотосесію із відомими ведучими та селебриті. У рідному місті пишаються дівчиною, адже її обрали із багатьох бажаючих потрапити на шоу з усієї України.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«212813,212814»]Фото зі сторінки Бережанського центру ПМД