![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Мерія Тернополя призначила керівника проекту з термомодернізації будівель закладів освіти
![myslennia-kerivnyka](/uploads/media/91/56/91562c38ac92caf7432973b63fb44eee_w960.jpg)
Тернопільська міська рада призначила керівника з реалізації проєкту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя».
- З метою належної реалізації проекту, згідно вимог Європейського Інвестиційного Банку, призначити керівником з реалізації проекту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя» Павла Савечка - завідувача сектору з енергоефективності управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, - йдеться в розпорядженні міського голови Тернополя Сергія Надала.
Як повідомляв «Терен», проект реалізовується в рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України (ПРМІУ/UMIP)» та включає утеплення 23 муніципальних дитячих садків і 16-ти шкіл Тернополя із загальним обсягом інвестицій 30,5 млн євро впродовж 2021-2024 років. У рамках проекту будуть здійснені ремонт зовнішньої ізоляції, систем освітлення, вентиляції повітря і систем кондиціонування, а також монтаж сучасного обладнання. Проект має на меті підвищити рівень комфорту користувачів будівель, скоротити споживання енергоресурсів, заощадити витрати на електроенергію та продовжити термін експлуатації будівель.
Фото з відкритих джерел