Орест Сарматський

Мешканці Тернопільщини можуть взяти участь у міжнародному фотоконкурсі

13

Цьогоріч в Україні відбудеться 10-й фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки», в якому можуть взяти участь жителі Тернопільської області.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби облдержадміністрації.

- Мета конкурсу— зібрати фотографії пам’яток культурної спадщини і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі, - йдеться у повідомленні.

Конкурс триватиме з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

Організатори конкурсу сподіваються, що щорічне проведення конкурсу «Вікі любить пам’ятки» не тільки дозволить зібрати велику кількість фотографій пам’яток, але й допоможе українцям пізнати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край і спонукатиме бережно ставитися до надбань рідної культури.

Додамо, що минулого року участь у конкурсі взяли майже 550 учасників і учасниць. Усього конкурсанти завантажили 47616 світлин та відеозаписів пам'яток.

Для України це рекордна кількість за дев'ять років проведення фотозмагань. А також найбільший показник серед 50 країн, які провели конкурсу.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео