![земля](/uploads/media/84/21/8421dfb640d71663cbb1a50d11c7a89f_orig_thumb.jpg)
На Гусятинщині найкраще у шахи грають мешканці Хоросткова (фото)
![SAM_1381](/uploads/media/eb/09/eb0980ab1697abb6ed5e0fe65370a8f7_orig.jpg)
5 лютого у хоростківському міському Будинку культури відбувся черговий чемпіонат Гусятинського району з шахів. На старт вийшло 23 любителі цієї мудрої та древньої гри з Гусятина та Хоросткова. Віковий діапазон учасників сягав 60 років. Змагання відбувалися за швейцарською системою у 7 турів. Контроль часу – по 15 хвилин кожному учаснику до кінця партії.
У турнірі було встановлено 14 грошових призів.
В результаті цікавої напруженої боротьби з результатом 6,5 очок із 7 переможцем став кандидат у майстри спорту Михайло Сусла. На півочка менше у першорозрядника Романа Сороки. Третій результат у Василя Кулака. Наступні призові місця – у Миколи Бендаса з Гусятина, Наталі Мельничук та Ярослава Коцюбинського з м. Хоросткова. Наталя, до речі, взяла перший приз серед жінок, а друге та треті місця здобули сестри Ольга та Тетяна Талабан.
![DOM1eQEJgx4](/uploads/media/63/d4/63d40d3a86777e927445490d024d17f2_orig.jpg)
![SAM_1383](/uploads/media/5d/04/5d04cfea051d8d48357378b400feba88_orig.jpg)
![SAM_1442](/uploads/media/83/a3/83a32ece138441e7375cfc1bd2f207e3_orig.jpg)
У віковій категорії до 14 років, за додатковим коефіцієнтом, першість здобув учень шостого класу Володимир Романишин. Серед другорозрядників кращим був Василь Кулак , а серед шахістів третього розряду переможцем став Ярослав Сорока.
Приз найстаршого учасника дістався 68-річному Дмитру Говенку, а наймолодшим виявився учень другого класу Максим Сарабун, якому нещодавно виповнилося 8 років. Усі лауреати з м.Хоросткова.
Чемпіонат був проведений завдяки зусиллям міського голови Степана Гладуна, директора місцевої ЗОШ №2 Галини Ворони, директора Будинку культури Павла Доскоча. Грамоти та медалі забезпечили голова Гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ, Колос – спорт для всіх» Антон Кузик та в.о. сектору, у справах сім’ї, молоді та спорту Зоряна Стус .
Головний суддя змагань Юрій Грицевич.