На проспекті Злуки взялися ремонтувати ще один двір

vlashtuvannya-parkovki-na-prosp_-zluki-57-u-ternopoli-6

На проспекті Злуки, 57 нещодавно розпочалися роботи з капітального ремонту прибудинкової території, яка прилегла до одного з під’їздів будинку.

Як повідомляють у підрядній організації, наразі ведуться підготовчі роботи для подальшої заміни асфальтобетонного покриття пішохідної зони та ремонту відмостки. Також, на прохання мешканців будинку, у дворі планують розширити проїзд, влаштувати розворотний майданчик та додаткові місця для тимчасового паркування транспорту, йдеться на сайті komun.te.ua.

Перед початком робіт розробили проектно-кошторисна документація, яка погоджена з відповідними міськими службами та з мешканцями будинку, і затверджена в установленому законодавством порядку.

vlashtuvannya-parkovki-na-prosp_-zluki-57-u-ternopoli-3
vlashtuvannya-parkovki-na-prosp_-zluki-57-u-ternopoli-3

Оскільки кількість паркомісць на цій прибудинковій території є недостатньою для мешканців вказаного будинку, тому, для збільшення їхньої кількості та розширення проїзду, виникла необхідність у видаленні окремих зелених насаджень, що розміщувалися неподалік.

Про те, що тернополяни, які проживають за вказаною адресою, не заперечують щодо зрізки дерев на даній ділянці, вони засвідчили підписами на спеціальному бланку. Також раніше жителі даного під’їзду неодноразово зверталися у міську раду з проханням збільшити кількість місць для паркування автомобілів.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео