![](/uploads/media/cb/0e/cb0e9f325eb71f83fe71c5aa8a988619_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині 10-річний школяр потрапив під колеса
За попередньою інформацією, хлопчик раптово вибіг на дорогу за межами пішохідного переходу
![](/uploads/media/f3/30/f3308e8aef68284716eyz6684ebb3684_w640.jpg)
Із травмами до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала десятирічного хлопчика, якого у Збаражі збив автомобіль. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки з'ясувалося, що аварія трапилася 9 квітня, о 8:35. За попередньою інформацією, хлопчик раптово вибіг на дорогу за межами пішохідного переходу, а водій автомобіля «Mitsubishi Galant» не встиг вчасно зупинитися і, гальмуючи, травмував його.
Кермувальник пройшов освідчення та здав кров для перевірки на вміст алкоголю. Він був тверезий. Дитину залишили у медзакладі. Триває перевірка.
Фото поліції Тернопільської області